.:: دانلود کتاب گویا (صوتی) پدر یک دقیقه ای ::.

 

در این کتاب در نظر گرفتن یک دقیقه زمان به این خاطر مورد توجه است که به ما یادآوری می کند هرازگاهی یک دقیقه از وقت خود را در روز صرف نگریستن به چهره فرزندانمان کنیم.
در اکثر خانواده ها معمولا وظیفه تعلیم و تربیت فرزندان بر عهده مادر خانواده است و مادر با بچه ها بیشتر سروکار دارد و وقتی از مشکلات فرزندان با همسرش (پدر بچه ها) صحبت می کند اغلب او نمی فهمد و مطالب را درک نمی کند و مشکل را چندان بزرگ تلقی نمی کند چون مادر مانند یک واسطه یا رابط بین پدر و فرزندان می باشد و در صورتی که روزی مادر در خانه نباشد و یا برای یک کار و ماموریت به خارج از خانه و شهر رفته باشد تازه اینجاست که پدر خانواده با فرزندان به طور مستقیم مواجه می شود و مشکلات فرزندان و مشکلات تربیتی و تعلیماتی فرزندان را به خوبی درک می کند. به طور ناخودآگاه به خانواده اش از دیدگاه جدیدی می نگرد و تازه اینجاست که احساس می کند نتوانسته مسئولیت خود را در قبال آنها به خوبی انجام دهد و بچه ها سعی می کنند از او فرار کنند که این موضوع نه برای پدر و نه برای بچه ها خوب نخواهد بود.

ادامه مطلب . . .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>